Workshops 2017

dsc05371Op het Ooh La la Festival 2017 is er ruime keuze aan workshops om te kiezen.

Voor de kinderen zijn er ook workshops: naar gelang het aantal kinderen en hun leeftijd worden dit programma samengesteld.


Dick Sinnige

Klik hier onder om het workshopprogramma te zien:

Workshopronde 1 : zaterdag 10.30 – 12.00 uur:

De Deel: 
Hart Dans (Sufidansen) – Dick Sinnige  (ook  voor kids)
Tipi:

Dromenvanger:
Dromen uit de nacht als Spiegel voor de ziel – Esther van Kessel
Oerakel Tent:
Flower of Life Experience – Eve & Mark (tot 13 uur)
Het Theater:
Theater & Cabaret workshop – Robbie Baars den Bakker & Victor Ormazabal
Circustent:

Robbie en Victor

Kinderdans – Jiska Broertjes  (voor kinderen )

Zweethut van 12 tot 15.30 uur
Aanmelden via info@oohlalafestival.nl
Kosten: € 15,00
Verzorgd door het team van Zweethut Enschede


Workshopronde 2 : zaterdag 14.30 – 16.00 uur:

Silvan Schalken

De Deel:
Biodanza – Silvan Schalken (ook voor ouders met kinderen)
Tipi:
Voelen & Zijn;Mindfulness/Satsang met Volker Hinten & Dick Sinnige
Dromenvanger:
Shamanic Drummen – Nandani Brunott
Oerakel Tent:
Chillen

Paul op den Weegh

Het Theater:
Theater & Cabaret workshop 2 – Robbie Baars den Bakker & Victor Ormazabal
Circustent:
Djembé spelen – Paul op den Weegh (voor volwassen en kinderen)
Transformatie poort:
Magic Sensual Make Over! – Janine Vermeulen en Mark Naaborgh


Workshopronde 3 : zondag 10.30 – 12.00 uur:

Lucie Slaninova

De Deel:
Tribal Belly Fusion / Belly Dance – Lucie Slaninova
Tipi:
Mandala Weaving – Karin Laars
Dromenvanger:
Bonding – Eef Veenman
Oerakel Tent:
Workshop Flower of Life maken- Eve & Mark (tot 13 uur)
Het Theater:
Theater & Cabaret workshop 3 – Robbie Baars den Bakker & Victor Ormazabal
Circustent:
Sherborn- Jiska Broertjes  (voor ouders en kinderen )
Marktkraam Creative Incense:
Wierrook maken – Carry en Michaël (extra materiaalkosten – tot 13 uur)


Workshopronde 4 : zondag 14.30 – 16.00 uur:

Atmani en Atten

De Deel:
Buffalo Wish Dance – Atmani en Atten
Tipi:
Tenen Lezen – Dinant Hengeveld
Dromenvanger:
Maskers Maken – Lucie Slaninova
Oerakel Tent:
Chillen
Het Theater:
Theater & Cabaret workshop 4 – Robbie Baars den Bakker & Victor Ormazabal
Circustent:
Schimmenspel – Ginie van der Veen (voor volwassenen en kinderen )


Janine Vermeulen

Workshopronde 5 : maandag 10.30 – 12.00 uur:

De Deel: 
Massage Dans – Janine Vermeulen & Mark Naaborgh
Tipi:
Klankreis – Bram van Overbeke
Dromenvanger: 
Quantum Light Breath  – Eef Veenman
Oerakel Tent:
Chillen
Het Theater:
Zing met de Stem van je Oerwezen – Daniela Wolters
Circustent:
Lachmeditatie (voor volwassenen en kinderen )


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertenties